سولاردوم ال جی با قیمت عالی | تنوع مدل | اورجینال

امروزه با تولید لوازم خانگی مانند سولاردوم الجی می توان غذا را در کمتر از 3 دقیقه گرم کرد.
سولاردوم یک هیتر زغالی دارد که از طریق رشته های ذغالی درون المنت گرما تولید می کند و علاوه بر این ویتامین ها، چربی ها و مواد مضر موجود در غذا را نیز کاهش می دهد و برای طبخ غذای پخته و آبدار مصرف انرژی کمتری دارد و دارای کوره مدور است. سولاردوم الجی دارای هیتر در قسمت پایین برای برشته شدن بهتر غذا از بالا و پایین است. با این مزایا تفاوت آن با مایکروفر در انواع پخت و پز و گرم کردن غذا است و به طور کلی سولاردوم تعداد و تنوع برنامه های پیش فرض بیشتری برای پخت غذا دارد. در ادامه نوشتار با ما همراه باشید.
سولاردوم ال جی

تفاوت سولاردوم ال جی و مایکروویو چیست؟

آیا تفاوت سولاردوم و مایکروویو را می دانید؟ آیا می دانید تفاوت بین سولاردوم و مایکروفر چیست؟ در سولاردوم، هیتر برای تابش نور و امواج گرما از پایین به غذا تعبیه شده است تا بتوان غذا را از پایین کبابی کرد. محفظه پخت سولاردوم الجی بر خلاف وسایل معمولی مربع شکل دایره ای و استوانه ای است تا امواج گرما را بهتر بر روی غذا منعکس کند.
بنابراین پخت و پز و کباب کردن با عناصر معمولی علاوه بر مایکروویو انجام می شود، اما در سولاردوم ترکیبی از امواج مایکروویو و امواج گرمایشی نور است که این کار را انجام می دهد. بنابراین تفاوت مایکروفر و سولاردوم یا فرق مایکروفر و سولاردوم را می توان اینگونه بیان کرد.
سولاردوم الجی برنامه های کامل تری دارد یا به طور دقیق تر به لطف وجود برنامه های مختلف خودکار و پیش فرض، پخت انواع غذاها، شیرینی هایی مانند پیتزا و کیک را بدون نیاز به تنظیم دماهای مختلف آسان می کند. اما در برخی از مدل های مایکروویو باید یاد بگیرید که چگونه دما را تنظیم کرده و از آن برای پخت غذاها و دسر های مورد علاقه خود استفاده کنید.
یکی دیگر از تفاوت های سولاردوم و مایکروفر، طراحی محفظه آن است. شکل سولاردوم گرد و استوانه ای است تا امواج حرارتی بهتر روی غذا منعکس شود اما محفظه مایکروویو به شکل مربع طراحی شده است.
تفاوت سولاردوم و مایکروویو
پخت در سولاردوم الجی با استفاده از ترکیب مایکروویو و امواج حرارتی انجام می شود، غذا به مدت 5 دقیقه به دمای 320 درجه می رسد، در حالی که پخت در مایکروویو تنها با امواج مایکروویو انجام می شود.
سرعت پخت سولاردوم الجی بسیار سریع است که می توان گفت 3 برابر فر های المنت معمولی و 1.5 برابر مایکروفر است، بنابراین کیفیت غذا حفظ شده و طعم ارگانیک و بهتری دارد.
به طور کلی می توان گفت استفاده از فر بسیار راحت و لذت بخش است، استفاده از آن مورد تاکید و توصیه متخصصان تغذیه است، اما همان طور که می دانید بسیاری این فرها را خطرناک و سرطان زا می دانند. البته این افراد نمی دانند فر و سولاردوم چیست، پس بهتر است بدانید که تمام این ادعاها شایعه است و هیچ مبنای علمی ندارد. ما تضمین می کنیم که می توانید با خیال راحت از سولاردوم و مایکروویو استفاده کنید. اما اینکه کدام یک را تهیه و استفاده کنید بستگی به سلیقه و نیاز شما و کاری که می خواهید انجام دهید دارد.

چرا سولاردوم الجی را انتخاب کنید؟

پس از درک مفهوم کلی سولاردوم، ویژگی ها و مزایای سولاردوم چیست؟ حالا می خواهیم در مورد چرایی انتخاب انواع  سولاردوم الجی صحبت کنیم. پختن غذا با سولاردوم بهترین انتخاب است اگر می خواهید تجربه آشپزی با کیفیتی داشته باشید زیرا همانطور که در بالا ذکر شد سولاردوم به دلیل المنت های نوری که دارد از تبخیر غذا و از خشک شدن آن جلوگیری می کند.
و به لطف عملکردهای متعدد آن، تمام قسمت های غذا را می توان به راحتی طبخ کرد، به علاوه، سولاردوم الجی غذا را سریعتر از شعله گاز طبخ می کند. در گذشته زمان زیادی صرف پخت و پز می شد. اما امروزه با وجود تکنولوژی و حضور سولاردوم و امکانات فراوان آن، همچنان پخت غذا را آسان کرده و سرعت پخت را افزایش می دهد. بنابراین بهتر است در صورت نیاز سولاردوم  تهیه نمایید.
به خاطر فناوری استفاده شده توسط سولاردوم، رطوبت موجود در غذا تبخیر نشده و غذا خشک نمی شود. این موضوع یکی از نقاط قوت سولاردوم است. می توانید از سولاردوم برای بریان کردن استفاده کرده و به دستگاه اعتماد کنید زیرا به دلیل وجود المنت ‌های نوری، گوشت را به خوبی می پزد و رطوبت آن را تبخیر نمی کند و غذا خشک نمی شود.
چرا سولاردوم ال جی؟
یکی دیگر از مزایای این دستگاه دکمه کانوکشن است که به شما این امکان را می دهد که بدون تغییر طعم غذا تا 4 برابر سریعتر از یک اجاق گاز معمولی غذا را گرم کنید. آیا می خواهید بدانید سولاردوم و ماکروفر چگونه مقایسه می ‌شوند و کدام بهتر است؟
در هر صورت اگر می خواهید یک آشپزی با کیفیت و آسوده داشته باشید، سولاردوم را به لیست لوازم خانگی خود اضافه کرده و از آشپزی نهایت لذت را ببرید. شاید در قدیم گرم کردن غذا روی اجاق گاز و صرف زمان زیادی برای گرم کردن آن امری عادی بود و هرگز به سولاردوم به عنوان جایگزینی بسیار مناسب برای گرم کردن غذا فکر نمی کردیم. اما بدیهی است که زمان بسیار کمی برای گرم کردن غذا دارید. بله، این کار را می کند. با ظهور سولاردوم، زندگی آنقدر تغییر کرده است که خرید گاز در حال حاضر یک چیز رایج نیست، می توانید از گاز رومیزی استفاده کنید و جایگزینی فر با سولاردوم الجی را حل نمایید.

کارایی سولاردوم الجی چیست؟

یکی از مهمترین ویژگی های سولادوم این است که از تبخیر رطوبت مواد غذایی جلوگیری می کند. این تضمین می کند که غذا و گوشت خشک و سفت نمی شوند. بنابراین غذا آبدار و تازه می ماند. بنابراین این ویژگی و قابلیت سولاردوم محسوب می شود.
به عنوان مثال، هنگامی که جوجه ها را در سولاردوم الجی قرار می دهید. مرغ ظاهر و رطوبت خود را حفظ می کند و خشک و سفت نمی شود، بنابراین با داشتن سولاردوم در خانه می توانید غذا و خوراک خوشمزه بپزید.
کارآیی سولاردوم ال جی

کانوکشن در سولاردارم چیست؟

این سوال که همرفت در سولاردوم الجی چیست بسیار مطرح می شود. مردم تعجب می کنند که این ویژگی سولاردوم چیست و برای چیست؟ آنچه در پاسخ به این سوال باید پاسخ داده شود این است که ماهیت همرفت باعث می شود شعله گاز 4 برابر سریعتر بپزد و همرفت در سولاردوم سرعت پخت غذا را افزایش می دهد. بنابراین با استفاده از سولاردوم الجی می توان غذا را دوباره گرم کرد، یخ زدایی نمود و به سرعت پخت. به لطف عملکرد خود، همرفت اجازه می دهد تا غذا برای همه وعده های غذایی یکسان پخته شود.

کانوکشن سولاردوم چیست؟

مزایای استفاده از سولاردوم الجی چیست؟

مزایا و کاربردهای این دستگاه بسیار زیاد است و بسیاری از افراد نمی دانند سولاردوم دقیقا چه کاربرد ها و مزایایی دارد. از مزایای این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
سولاردوم رطوبت غذا را تبخیر نمی کند و غذا خشک نمی شود. مثلا جوجه در سولاردوم اصلا خشک نمی شود چون به دلیل وجود المنت‌های نوری مرغ را کاملا می پزد و آب موجود در آن تبخیر نمی شود.
دکمه کانوکشن در سولاردوم الجی به شما این امکان را می دهد که غذا را تا 4 برابر سریعتر از یک اجاق گاز معمولی بدون تغییر طعم غذا گرم کنید.
آشپزی با کیفیت بالا و زمان کم را تجربه کنید
اگر نمی دانید هیتر سولاردوم چیست و چگونه کار می کند، باید بگویید سولاردوم از گرم کننده های زغالی، سرامیکی و هالوژنی استفاده می کند. گرم کننده های سرامیکی و هالوژنی نیز در پایین محفظه قرار دارند که بیشتر گرما در آن تولید و دفع می شود.
مزایای استفاده از سولاردوم
محفظه سولاردوم به دلیل شکل استوانه ای یا بیضی اش، حرارت را به طور یکنواخت داخل سولاردوم الجی پخش می کند و تمام قسمت های غذا به طور یکنواخت گرم یا پخته می شود.
دمای داخلی سولاردوم در عرض 5 دقیقه به 320 درجه سانتیگراد می رسد. در این دما می توانید انواع غذاها را در کمترین زمان بپزید یا گرم کنید، البته می توانید دمای مورد نظر را تنظیم کنید، این دما بالاترین دمای تولید شده توسط سولاردوم است.
سولاردوم با پرداخت مبلغ بالاتر قابل خریداری است اما دارای قابلیت مایکروفر و مایکروویو نیز می باشد. در سولاردوم می توانید با تنظیم دمای مناسب غذا را گرم یا طبخ کنید. مهم ترین مزیت سولاردوم با مایکروفر این است که سرعت پخت سولاردوم الجی 4 برابر بیشتر از مایکروفر است که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. توصیه می شود پس از خرید دستگاه این دفترچه راهنما را به طور کامل مطالعه کنید تا نحوه استفاده از سولاردوم را به طور کامل درک کنید.

نکات مهم هنگام خرید سولاردوم الجی

پس از درک اینکه سولاردوم چیست و چه کاربردی دارد. زمان آن است که یاد بگیرید هنگام خرید سولاردوم به دنبال چه چیزی باشید. ابتدا بهتر است مکان مناسبی برای قرار دادن سولاردوم با اندازه مناسب تعیین شود. این به این دلیل است که شما سولاردوم الجی را برای مکان آن آماده کرده اید.
همچنین هنگام خرید سولاردوم باید به نکات مهمی مانند گریل و اینورتر و همچنین ویژگی های آن و قدرت سولاردومی که انتخاب می کنید توجه نمایید که می تواند تاثیر زیادی در انتخاب شما داشته باشد. در هنگام خرید باید تعداد المنت ها و گریل سولاردوم را نیز در نظر گرفت. پس از پرداختن به این سوال که مزایای سولاردوم الجی چیست، نکته بعدی که باید در نظر گرفت مصرف برق سولاردوم است. توجه داشته باشید که هر چه مصرف برق سولاردوم بیشتر باشد، غذا سریعتر پخته می شود و کیفیت بالاتری دارد. بنابراین در هنگام خرید سولاردوم به مصرف برق سولاردوم توجه ویژه ای داشته باشید.
نکات مهم خرید سولاردوم ال جی
سولاردوم الجی دارای برنامه های پیش فرض است، بهتر است هنگام خرید از این برنامه ها اطمینان حاصل کنید، زیرا با این برنامه های آشپزی می توانید تمام غذاهای خود را به راحتی بپزید. علاوه بر این، کانوکشن موجود در سولاردوم باعث توزیع یکنواخت گرما در سولاردوم می شود، به این ترتیب، تمام قسمت های غذا پخته می شوند. این ویژگی باعث می شود غذا سریعتر بپزد.

خرید سولاردوم الجی

اگر به دنبال دستگاهی هستید که هم مایکروفر و هم مایکروویو باشد، یعنی چیزی که غذای شما را هم گرم کند و هم آن را بپزد، ما باید سولاردوم را به شما پیشنهاد کنیم. شرکت ال جی برای اولین بار این لوازم خانگی را تولید کرد و محبوبیت بی نظیری به دست آورد. خانم های خانه دار و شاغل به این وسیله مفید اعتماد دارند زیرا با سولاردوم الجی به راحتی کار می کنند و اکنون می توان گفت که اکثر خانم ها از این وسیله در منزل استفاده می کنند.
اگر از کارایی سولاردوم سوال می ‌پرسید، باید بگوییم که امروزه به دلیل مشغله‌ های زیاد، خانم‌ ها وقت زیادی برای آشپزی ندارند و تهیه غذا با اجاق گاز زمان زیادی می‌برد. با تولید سولاردوم الجی زنان شاغل می توانند در کمترین زمان غذا تهیه کنند و همین مشکل یکی از دلایل محبوبیت این دستگاه شده است.
خرید سولاردوم ال جی

راه حل هایی برای سالم نگه داشتن سولاردوم الجی

اگر دوست ندارید دائماً به دنبال پاسخ برای سؤالاتی باشید مانند اینکه چرا سولاردوم جرقه می‌زند یا چرا سولاردوم غذا را گرم نمی‌کند، باید بدانید که
  • پس از پخت، کل محفظه سولاردوم را تمیز کنید.
  • فقط از ظروف سولاردوم الجی برای گرم کردن یا پختن غذا در دستگاه استفاده کنید.
  • هر چند وقت یکبار، از گوش پاک کن برای تمیز کردن سوراخ ها و قسمت های دور از دسترس دستگاه استفاده کنید
  • راه حل سالم نگه داشتن سولاردوم ال جی

تشخیص سولاردوم ال جی اصل کره

به طور طبیعی نمونه هایی از محصولات تقلبی از برند های معروف در بازار وجود دارد، زیرا هر کشوری این بازار سیاه را دارد، اما برای اینکه فریب این نوع محصولات تقلبی را نخورید، راه حل هایی در زیر آورده شده است. بررسی خواهد کرد
ال جی که یک شرکت بزرگ است وب سایت ویژه ای برای معرفی محصولات خود دارد، بنابراین برای صحبت و مطابقت عملکرد ها و آشنایی با آن باید در وب سایت اصلی ال جی مدل کره ای سولاردوم را جستجو کنید.
بهتر است سولاردوم ال جی کره ای اصل را از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر خریداری کنید. فقط به برچسب Made in Korea نگاه نکنید زیرا می ‌تواند به راحتی توسط کلاهبرداران جعل شود و همچنین توصیه می ‌شود از نوع بسته ‌بندی محصولی که می ‌خرید آگاه باشید.
تشخیص سولاردوم ال جی اصل کره

گارانتی سولاردوم ال جی

سولاردام ال جی دارای گارانتی و ضمانت شرکت گلدیران است که موظف به ارائه خدمات پس از فروش ال جی به مشتریان می باشد و علاوه بر آن سرویس و تعمیر محصولات ال جی 180 روز گارانتی دارد. برند ال جی یکی از بهترین برند هایی است که نمایندگی در آن در زمینه گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار حرفه ای رفتار می کند.

گارانتی سولاردوم ال جی

نمایندگی فروش سولاردوم الجی

نمایندگی سولاردوم ال جی در تهران به غیر از تهران در سایر شهرها نیز در خدمت هموطنان عزیز هستند. موسسه ال جی با تجهیز هر واحد به ابزارها و امکانات روز دنیا در تلاش است تا تمامی نیازهای کاربران در زمینه پرفروش ترین  سولاردوم  ال جی و آموزش محصولات را برطرف کند.
نمایندگی فروش سولاردوم ال جی

قیمت سولاردوم الجی

عوامل موثر بر قیمت سولاردوم الجی عبارتند از نوع آن، کیفیت ساخت، اندازه دستگاه، مصرف برق، امکانات و قابلیت های مختلف و .... سولاردوم ها مانند سایر وسایل پخت و پز دارای طرح ها، مدل ها و مشخصات فنی متنوعی هستند که قیمت نهایی آنها را تعیین می کند. از سوی دیگر، تنوع بالای ساخت مدل سولاردوم الجی باعث می شود تا مشتریان به راحتی بتوانند با هر بودجه ای تجهیزات مورد نظر خود را پیدا کنند.
سولاردوم الجی یکی از وسایل پرکاربرد برای پخت و پز و گرم کردن غذاهای مختلف است که بسیار شبیه به مایکروفر است. این دستگاه با استفاده از امواج مایکروویو همراه با لامپ هالوژنی و المنت برای پخت سریع تر غذا کار می کند. از این رو، توانایی دستگاه های سولاردوم در گرم کردن غذا و پختن آن در سریع ترین زمان ممکن باعث محبوبیت آن در سراسر جهان شده است. استفاده از سولاردوم الجی در کشور ما نیز رو به افزایش است. به همین منظور، این بخش به معرفی جامع بهترین مدل سولاردوم الجی و ویژگی های این دستگاه پرداختیم.
قیمت سولاردوم ال جی

لیست قیمت سولاردوم ال جی

جهت دریافت لیست قیمت سولاردوم ال جی با شماره موبایل 09125729309 تماس بگیرید.

اطلاعات تماس با ما
تهران ، خیابان ری، پاساژ خلیج فارس، طبقه همکف، پلاک 11
تلفن های تماس :  02133545861  و  02133546320
موبایل : 09125729309

فروشگاه لوازم خانگی الجی با ده ها سال سابقه در تهران ، همواره در تلاش است تا کالای اورجینال را با عالی ترین قیمت به مشتریان گرامی در سراسر کشور ارائه دهد. تمامی مشتریان گرامی می توانند قبل از خرید از مشاوره رایگان ما در زمینه خرید کالای برند الجی بهره مند شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی ال جی بازار می باشد .